O nás

O nás

Představení skupiny ČPH

     Český průmyslový holding je investiční skupina, která vznikla transformací několika společností působících na českém trhu. V současné době v naší skupině zaměstnáváme na dvě stovky zaměstnanců a v letošním roce očekáváme navýšení počtu na 250 - 270 zaměstnanců. ČPH zajišťuje propojeným společnostem veškerou podporu a servis včetně provozního a investičního financování. Důležitou součástí skupiny je i financování různorodých projektů jak vlastních, tak i podpora malého a středního podnikání v ČR.

Vlastníme a investujeme výhradně do českých společností, které patří mezi špičky v jednotlivých oborech. V rámci energetiky a ekologie jsme se díky revitalizaci továrny na pelety v Dýšině u Plzně stali předním výrobcem ekologických paliv v České republice. V segmentu energetiky máme dva zástupce: společnost GSIS Production s.r.o., která se stará o chod peletkárny v Dýšině a dále společnost ČPH Energy s.r.o.. Tato zajišťuje pro skupinu Český průmyslový holding a další partnerské společnosti energetický management a jejím hlavním přínosem je snižování energetické náročnosti.

V oblasti bezpečnosti jsme díky dceřinné společnosti VIAKOM CZ s.r.o. největším dodavatelem kamerových systémů v ČR a od letošního roku rozšiřujeme naši působnost i na slovenský trh. V portfoliu této společnosti naleznete ty nejmodernější kamerové a záznamové tehnologie. Společnost VIAKOM CZ s.r.o. představuje strategického a významného reprezentanta naší skupiny na českém a slovenském trhu. Každým rokem rozšiřujeme seznam zajímavých referenčních bodů, které posilují naši pozici na trhu.

Mezi další zajímavé projekty naší skupiny patří společnost ČPH nemovitosti s.r.o., která se zabývá nákupem a prodejem výnosových nemovitostí a pozemků. V letošním roce připravujeme dva vlastní rezidenční projekty a věříme, že realizace proběhne již počátkem roku 2020. Plánujeme představit nový model moderního přístupu k bydlení. Příští rok by měl být pro skupinu zajímavý i z pohledu projektu "Technologické centrum 2020".

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti gastronomie patří do naší skupiny síť prodejen Grillmart, které poskytují prémiové značky produktů v gastronomii a domácích potřebách. Skupina Český průmyslový holding se v budoucnu plánuje zaměřit i na sportovní a volnočasové aktivity. Propojení kvalitní a dostupné gastronomie, sportovních aktivit a to vše v přírodním prostředí.