Osvětlení

Osvětlení

Společnost GLOBAL LIGHTING je dlouhodobým a stálým partnerem Vašeho podnikání s pevnou pozicí na trhu s LED osvětlením. Přinášíme Vám tu nejmodernější světelnou technologii, jakou si jen v dnešní době můžete přát. Bez kompromisů a s jasně měřitelnými výsledky.

Hlavní specializací GLOBAL LIGHTING je průmyslové LED osvětlení, které splňuje ty nejnáročnější požadavky a je špičkou ve svém segmentu. Výroba, která probíhá zde v České republice, je plně pod naší kontrolou a svítidla jsou sestavována z odzkoušených komponentů. Kvalita našich produktů a kompletace je pod dohledem mezinárodní společnosti podléhající certifikaci ČSN EN ISO 9001:2009, mezi jejíž klienty již přes 10 let patří nadnárodní automobilové společnosti.

Základní myšlenkou společnosti je přinášet našim obchodním partnerům a zákazníkům nejmodernější úsporné technologie v oblasti osvětlení. Všechny námi nabízené technologie rapidně snižují spotřebu elektrické energie a zvyšují kvalitu osvětlení. Za širokým portfoliem úsporných produktů a poskytovaných služeb stojí důraz na kvalitu, odbornost a s tím spojené záruky.

V současné době společnost GLOBAL LIGHTING působí v České republice, Slovenské republice a Rakousku. Zájem o úsporné světelné technologie má stále stoupající tendence, a proto klademe důraz na vývoj nových technologií a na udržitelný rozvoj společnosti.

Do budoucna budeme našim klientům přinášet co nejúspornější světelné technologie a společnost se stane ještě významnějším obchodním partnerem v oblasti energetiky a osvětlení. V letošním roce plánujeme rozšířit obchodní zastoupení i do dalších zemí a společně s naší divizí GL Finance zavést unikátní systém financování našich úsporných technologií.